Kemping

Więcej informacji na stronie campingforteca.pl

Dla kempingu w naszym obiekcie posiadamy osobną stronę, na której możesz znaleźć wszelkich informacji z tym związane.

Oferta kempingowa

Cena od:

125 zł / 2 os. *

W cenę wliczony samochód, miejsce na kemping, przyczepę/namiot, podłączenie do prądu.

*Cena poza sezonem wakacyjnym

Udogodnienia
  • Nowoczesne sanitariaty
  • Wi-Fi
  • Punkty do pobierania wody
  • Miejsce kempingowe od 70m2 do 150m2
  • Ścieżki kempingowe utwardzane i oświetlone
  • Podłączenie do prądu 16 amp
  • Pole kempingowe przeznaczone dla grup
  • Stanowisko do zlewania nieczystości

Kemping na terenie agroturystyki założyliśmy w 2005 roku, a miejsca kempingowe zaplanowaliśmy wokół naszego dwuhektarowego stawu. Obecnie camping posiada 80 miejsc  przeznaczonych dla rodzin odpoczywających w namiotach, przyczepach kempingowych, camperach i samochodach turystycznych. Miejsca kempingowe różnią się wielkością od 70 m2 do nawet 150 m2. Każde miejsce postojowe ma dostęp do prądu (16 amp). Teren jest zróżnicowany, oferuje najpiękniejsze widoki nie tylko na staw, ale również na rozciągające się wokół pola, Masyw Ślężę i Góry Sowie.

Jednym z najważniejszych aspektów na campingu są sanitariaty. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych wygodnych sanitariatów o standardzie europejskim. Gwarantujemy dostęp do ciepłej wody o każdej porze dnia i nocy. Do dyspozycji jest główny budynek sanitarny gdzie również znajdują się stanowiska do mycia naczyń i toaleta chemiczna. Nowe kontenery sanitarne umieściliśmy dodatkowo na kempingu, aby wszyscy goście mieli bliski dostęp do toalet i natrysków. Na terenie kempingu znajduje się kilka punktów wodnych do nabierania czystej wody.

Kempingowanie to idealny odpoczynek dla rodzin z dziećmi dlatego na Fortecy oferujemy dla młodych gości nowy plac zabaw, pomost z rowerami wodnymi, miejsce na rozpalenie ogniska, salę rekreacyjną, boiska do piłki nożnej i siatkówkę plażową.

Polub nas na FacebookuTripAdvisorOpinie o nas na Google