Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/mathijsjnvandijk/domains/agroturystykaforteca.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/mathijsjnvandijk/domains/agroturystykaforteca.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/mathijsjnvandijk/domains/agroturystykaforteca.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/mathijsjnvandijk/domains/agroturystykaforteca.eu/public_html/wp-content/plugins/unyson/framework/core/components/extensions/manager/class--fw-extensions-manager.php on line 3682 Okolice – Agroturystyka Forteca

Okolice

Agroturystyka Forteca to bardzo dobra baza na planowanie wycieczek po okolicy. Jesteśmy położeni w jednym z najbardziej atrakcyjnym i turystycznie rozwiniętym regionie Polski, jakim jest Przedgórze Sudeckie. Tu znajdziecie Państwo rozmaite średniowiecze zamki, bastiony i kościoły, a to wszystko w malowniczym krajobrazie.
Do głównych atrakcji w pobliżu naszej agroturystyki zalicza się 63 hektarowe Arboretum w Wojsławicach jak i również Zamek Książ blisko Wałbrzycha i Kościół Pokoju (UNESCO) w Świdnicy.

Aktywnie można wypocząć spacerując po szlakach  Masywu Ślęży lub zdobyć szczyt Gór Sowich nazywany Wielką Sową. Jeżeli to możliwe proszę wziąć ze sobą rower, można korzystać i jeździć po różnych szlakach rowerowych przeznaczonych dla hobbystów i zaawansowanych.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat wszelkich atrakcji turystycznych w naszej okolicy.

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /usr/home/mathijsjnvandijk/domains/agroturystykaforteca.eu/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 175
Polub nas na FacebookuTripAdvisorOpinie o nas na Google